top of page

NÓW KSIĘŻYCA - AFIRMACJE

Zaktualizowano: 18 cze 2023

Czas Nowiu - czas afirmacji. Wypowiadając afirmacje oddychaj bez przerw miedzy wdechem a wydechem, w swoim rytmie.~ Jestem bezpieczna/y i chroniona/y. Gdy pojawiają się programy z przeszłości, które mi nie służą - rozpadają się, są bowiem iluzją mego umysłu.

~ Zamieniam nić doświadczenia w złotą nić prowadzenia. Moja wyższa świadomość wskazuje kierunek dla mojego ego, transformując to, co negatywne i toksyczne w klejnoty mądrości przebudzenia jeszcze większych możliwości.

~ Jestem pełna/y obfitości. Przyciągam dokładnie to, co jest mi potrzebne w danym miejscu w danych czasie, by doświadczać coraz więcej pięknych przeżyć.

~ Jestem emanacją Świętej Kobiecości/ Męskości. Przyszłam na ten świat dzięki magii i nic nie może mi zaszkodzić, kontrolować lub ograniczyć mnie.

~ Jestem Równowagą. Przyjmuję z wdzięcznością moją wewnętrzną równowagę aspektu męskiego i żeńskiego, yin i yang, którym pozwalam się w sobie dopełniać.

~ Otwieram się na coraz więcej szczęścia, zdrowia i dobrego samopoczucia. Mam w sobie wszystko, czego potrzebuję, aby w moim życiu manifestowało się jeszcze więcej spokoju, miłości i radości.

~ Jestem wolną, wyzwoloną istotą, która jest pełnią. Inspiruję świat do wielkiego przebudzenia, bo to, kim jestem i co ucieleśniam, pozwala także im rozpalać iskrę w nich samych.

~ Jestem połączona/y ze wszystkim, co istnieje. Jestem częścią nieustannego procesu narodzenia, transformacji śmierci i odrodzenia. To, co ma odejść odchodzi, to co, ma się przekształcić przekształca się i powraca w nowej formie.

~ Jestem

~ WdzięcznośćKatarzyna Majak

 


CIAŁOLUBIENIE + MORZE WRZESIEŃ Balttur Jastrzębia Góra


cykl 9 spotkan WEWNĘTRZNY NASTOLATEK online 


7910 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page