top of page

DROGA BOHATERKI

Zaktualizowano: 17 cze 2023


Wiele kobiet zapomniało znajdować czas dla przyjemności, którą mogą dawać nam ciało i zmysły. Chciałabym zainspirować kobiety do pełnego otwarcia drzwi swojej seksualności, aby dawały czas - przyjemności dotykowi i samoeksploracji- jako źródle życia i radości.


Istnieje wiele tabu wokół seksualności, ale jeszcze więcej wokół tej kobiecej. Lesbijki przez wieki były niewidoczne, podobnie jak kobieca masturbacja; kompleksowa anatomia łechtaczki została opisana w 1998 roku, nimfomania była uważana za chorobę na długo zanim usłyszano o uzależnieniu od seksu, słynne pokazy histeryczek w szpitalu Salpêtrière, dziewczynki karane lub nie uczone prawie niczego o sposobie, w jaki można osiągnąć przyjemność…


Większość z nas zaczyna życie seksualne bez podstawowych informacji o tym, jak działa anatomia przyjemności, często skupiając się na zadowoleniu (równie mało doświadczonego) chłopaka, by go “nie stracić”, zamiast uczyć się połączenia z gotowością ciała i własnym pragnieniem.

W ten sposób, po pierwszym doświadczeniu seksualnym, niektóre dziewczyny doznają rozczarowania, Pozostają z przeżyciem, które “chcą mieć za sobą”, a które nastawia je negatywnie lub które po prostu relatywizuje się z upływem lat. Seks może stać się powodem do niespełnienia…


Jako mechanizm adaptacji wiele kobiet przyzwyczaiło się do odłączania się od ciała, przyjemności i pragnienia, zaspokajając potrzeby innych osób przed własnymi.

Co na to nasza cipka?Hipertoniczna, odwodniona, zablokowana, niesłuchana wagina i miednica jest pożywką dla niepłodności, endometriozy, PCOS, wulwodynii, pochwicy, bolesnych stosunków, nieregularnych miesiączek, czy trudności w osiągnięciu osławionych orgazmów.

Kiedy mięśnie i powięź, które mieszkają w miednicy, są ściśnięte, niedożywione, niewymasowane przylegają do siebie, krew i limfa dopływające do macicy, jajników i ścianek pochwy są przyblokowane.

Funkcja zakończeń nerwowych i komunikacja ze wszystkimi strukturami w tym obszarze jest zagrożona, pozostawiając nas z tkankami, które doświadczają powolnej 'śmierci głodowej’. Nie są nakarmione życiem, krwią, limfą, tlenem, składnikami odżywczymi, komunikacją w obrębie układu nerwowego.

Zrosty, napięcia, blizny, które wszyscy trzymamy w naszych ciałach, mogą nas czegoś nauczyć.


Potrzebujemy dokarmiać te tkanki i regularnie z nimi pracować, aby mieć giętkie, wilgotne, sensualne życie, jakie oferuje nam cipka i ciało.

To nie przychodzi znikąd. Pochodzi z dbania i dawania uwagi fizycznej strukturze, którą otrzymałaś w tym życiu.


Zdrowie kobiet jest w stanie epidemii - z szerzącą się niepłodnością, endo, PCOS itp.


Tak bardzo oderwaliśmy się od ciał jako społeczeństwo.

Chcemy mieć pracę dyrektora, zarabiać 500 tysięcy, mieć dzieci, uprawiać sport, dom za milion, żyć kawą i szybkim jedzeniem, szybkim seksem, pokrywać nasze ciała toksycznymi perfumami, balsamami i makijażem, wypełniać ciała botoksem, sztucznymi hormonami i farmaceutykami.

A potem oczekujemy, że nasze ciało będzie funkcjonować idealnie. Spodziewamy się wspaniałych orgazmów (za każdym razem), liczymy na to, że nasz organizm zajdzie w ciążę dokładnie wtedy, kiedy tego chcemy. Oczekujemy, że nasza pochwa pozostanie na naszych usługach, na każde zawołanie przez całe życie.

Rzeczywistość jest taka, że nie zrobiliśmy prawie nic, aby naprawdę zatroszczyć się o nasze ciało fizyczne, miednicę, macicę i jajniki w odżywczy, powolny, integracyjny kobiecy sposób.


Nie zdobędziesz mokrej, tryskającej mocą, żywej cipki, podążając za męskimi patriarchalnymi sposobami życia.

Kobiece ciało z natury jest cykliczne, spiralne. A świat, w którym zostaliśmy wychowani i w którym kazano nam żyć, powoli wysysa życie z naszych ciał.

Zgadzasz się na to?PRZYJEMNOŚĆCi z nas, którzy już się masturbują, znają jej zalety. Ale czy zauważyłaś, że wpadasz w pewien rytm i ciągle powtarzasz te same praktyki?


Co powiesz na to, aby spróbować coś innego?


1. Sprawdź i doświadcz spowalnianie samomiłości. Dlaczego? Często skupiamy się na konkretnych częściach narządów płciowych czy sutkach. Na przykład, jeśli jesteś przyzwyczajona/y do szybkiej masturbacji lub używania wibratora, poćwicz stosowanie techniki spowalniania i sprawdź, które części twoich narządów płciowych czy sutków są bardziej wrażliwe niż inne. Daj na to czas, bądź cierpliwa! Baw się także tzw. ‘edging’ czyli graniem pomiędzy przyspieszaniem a spowalnianiem


2. Zamiast ścigać się, by jak najszybciej dojść do orgazmu, sprawdź, jak wiele stymulacji jest możliwe. Ile czasu zajmuje Ci osiągnięcie maksymalnej wilgotności, nabrzmienia i podniecenia.


3. Wargi sromowe. Poświęć trochę czasu na poznanie warg sromowych. Zarówno ich świata wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Eksploruj obszary, które zwykle pomijasz, na przykład spoidło tylne warg, obszar, w którym wargi spotykają się w najniższym punkcie, nad odbytem.


Jak długo trwa podniecanie się twojej cipki?

Rób selfie swojej cipce przed, w trakcie i po pobudzeniu - aby zobaczyć, jak bardzo się różni na tych etapach pobudzenia.


4. Wyobraź sobie, że twoja łechtaczka jest tarczą zegara Spędź 2 minuty, robiąc niewielkie kółka palcem po każdym punkcie tarczy. Używaj olejku, ale nie za dużo - on znieczula. Które godziny są dla Ciebie najlepsze? Wielu z nas uważa, że obszar między godziną 5 a 7 jest najbardziej boski.


5. Poznaj szklane dilda do joni! Poznaj praktyki z Jajeczkiem!


6. Przyjdz na sesje rozbrajania / mapowania

 


CIAŁOLUBIENIE + MORZE WRZESIEŃ Balttur Jastrzębia Góra


cykl 9 spotkan WEWNĘTRZNY NASTOLATEK online3581 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page