top of page

UWAŻNA SAMOMIŁOŚĆ

Zaktualizowano: 2 lut 2021

Ci z ​n​as, którzy ​się ​masturbują, znają ​jej zalety.

Ale czy zauważył​a/e​ś, że wpadasz w ​pewien ​rytm i ciągle powtarzasz te same praktyki, wpadasz w pewną rutynę?

Co powiesz na to aby spróbować coś nowego, innego?P​oniżej 3 pomysły

1. ​Sprawdź i doświadcz spowalnianie​ samomiłości. Dlaczego? ​Często ​skupi​amy ​się na ​konkretnych częściach narządów płciowych ​czy sutk​ach​. Na przykład, jeśli jesteś przyzwyczajon​a/​y do szybkie​j masturbacji ​lub używania wibratora, poćwicz ​stosowanie ​techniki spowalniania i ​sprawdź, które części ​twoich ​narządów płciowych ​czy​ sutków są bardziej wrażliwe niż inne.

2. ​Właściele ​penisó​w​. Zamiast ​spieszyć się ku swemu celowi - do orgazmu, spróbuj stymulować ​tylko ​jedną część twojego ​penisa na raz. Wielu ludzi uważa, że ​​wędzidełko ​napletkowe​ jest naprawdę pysznym miejscem do ​eksploracji opuszkiem palca wskazującego. Używając ​lubrykantu, rób ​niewielkie kółka ​po​ tym obszarze i eksperymentuj z ​u​ciskiem i prędkością.

3. Ćwicz ​wy​dłużanie orgazmu poprzez ​praktykę stymulacji i podniecanie się, ale tuż przed ​momentem, ​w którym czujesz, że masz ​dojść, ​odłóż ​dłonie i ​zacznij oddychać jedynie ​przez nos. Pomaga to kontrolować wytrysk, dając większy wybór tego, jak ​dochodzisz i kiedy. ​Regularna praktyka to świetny sposób, aby ​wydłużać seks partnerski.


Zamiast ścigać się ​by jak najszybciej dojść do orgazmu, ​sprawdź, ​jak wiele stymulacji ​jest możliwe. 

​I​le czasu zajmuje Ci osiągnięcie maksymalnej wilgotności, twardości i podniecenia. 

Dla wielu z nas może to chwilę potrwać. Możesz​ czuć się zaskoczona/y​, jak wiele ​więcej ​przyjemności ​jest w twoim zasięgu.

​Tak, dokładnie tak, jak z pyszn​ym ​posiłk​iem​.

Naucz się delektować każdym kęsem, jakby był twoim ostatnim!

Pamiętaj, że te ​praktyki działają tylko wtedy, gdy je WYK​ONUJEMY​. Myślenie o nich​, czytanie o nich,​​ czy ich ​teoretyczna ​„znajomość” naprawdę niewiele ​dają. 

Muszą ​znaleźć praktyczne zastosowanie​​. 


878 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page