top of page

JAJECZKO JONI A PRZYJEMNOŚĆ

Zaktualizowano: 2 lut 2021

Jednym z powodów, dla których tak bardzo cenię pracę z jajeczkiem joni, jest to, że ma zdolność radykalnego zwiększenia potencjału przyjemności, jakiej możemy doświadczać w swojej joni.


Wiele kobiet nie czuje zbyt wiele w swojej joni, co oznacza, że nie czują tak wiele, jak by mogły podczas penetracji, kochania się lub samomiłości.

I to może być bardzo frustrujące! Dodatkowo, jesteśmy karmione odbierającą nam moc statystyką, według której tylko 15 lub 20% kobiet jest w stanie osiągać orgazm pochwowy, a reszta z nas ma tylko łechtaczkę do dyspozycji.


Nie chodzi o to, że coś jest nie tak z naszą łechtaczką - sama uwielbiam mój klejnot z jego 8 000 zakończeń nerwowych. Ale jest dla mnie co najmniej dziwnym pomysłem wmawianie kobietom, że większość z nas po prostu nie ma możliwości orgazmu z wnętrza naszej cipki!


Z mojego własnego doświadczenia, oraz z pracy z kobietami widać wyraźnie, że prawda biologiczna jest inna. Jednak z powodu tak uwarunkowanej rzeczywistości nasze joni, nasze cipki są ignorowane, przekraczane, zawstydzane i poranione.Jest niesamowitym narzędziem dla kobiet, pomagającym przetransformować i stworzyć nową rzeczywistość w swojej joni i w życiu.

Jajeczko joni zwiększa potencjał odczuwania orgazmu, tonizując i wzmacniając mięśnie dna miednicy.

Praktyka tao z jajeczkiem, w połączeniu z ćwiczeniami oddechowymi, przeciera ścieżki dla połączeń nerwowych w mózgu i ciele.

Aktywizuje 5 głównych nerwów, które biegną od mózgu do różnych obszarów naszych organów płciowych i narządów rozrodczych.

Powoduje większy przepływ krwi, ruch energii i świadomą obecność w naszej joni.


Stonowane mięśnie + większa wrażliwość

-> więcej przyjemności i orgazmów.


Dzięki praktyce z jajeczkiem (ale też szklaną różdżką, rozbrajaniem, czy własnym dotykiem) nasza joni zaczyna budzić się od wewnątrz. Rozpala się iskra! Cała joni ożywa i staje się źródłem przyjemności, pasji, intuicji, twórczej energii, do której mamy dostęp (cipka jest jej najbardziej niewykorzystanym zasobem na świecie).


Wiele kobiet otwiera się na orgazmy całego ciała. Także kobiety, które borykały się z osiągnięciem orgazmu, nawet łechtaczkowego.

Dzięki praktyce z jajeczkiem joni nie tylko tonizujesz, wzmacniasz i ponownie uwrażliwiasz obszar swojej miednicy, ale uczysz się relaksować w swej energii seksualnej, która niemalże przenika do komórek i rozprzestrzenia się po całym ciele. 

Dodatkowo uczysz się świadomie poruszać energią seksualną w ciele, co wspiera kobietę w dochodzeniu do wielu różnych doświadczeń orgazmicznych.


Energia naszej joni nie tylko radykalnie zmienia naszą zdolność do osiągania orgazmu i przyjemności, ale pozwala podnieceniu promieniować na całe nasze ciało, co zmienia nasze życie. Łączymy się przecież z kreatywną siłą życiową!


Kobiety, które świadomie pielęgnują swoją przyjemność i wciąż budują relację zeswoją cipką, są po prostu soczyste, promienne, szczęśliwe i żywe. Są zharmonizowane, połączone z czuciem swojej prawdy, bardziej ugruntowane we własnym ciele i istocie.


 


 

2203 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page