top of page

WOLNOŚĆ PODDANIA SIĘ weekend z tantrycznymi linami

Przekonaj się, co się wydarzy, kiedy masz poczucie bezpieczeństwa, i możesz odpuścić, naprawdę się poddać. To dotyczy sypialni, ale także innych obszarów w życiu. Na ile możesz poddać się życiu?

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
WOLNOŚĆ PODDANIA SIĘ weekend z tantrycznymi linami
WOLNOŚĆ PODDANIA SIĘ weekend z tantrycznymi linami

Czas i lokalizacja

08 paź 2022, 10:00 CEST – 09 paź 2022, 18:00 CEST

Warszawa, Puławska 118A, 02-620 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

fb 

Czy przywykłe/aś do ukrywania się z obawy przed odrzuceniem? Czy masz zwyczaj wyrażania swoich pragnień tylko po części i skrywania najgłębszych tęsknot? Czy trudno ci przejąć kontrolę nad swoim życiem i być zdeterminowaną/ym w podejmowaniu decyzji, czy trudno ci się poddać?

Tantryczne wiązanie lin to gra polaryzacji i paradoksów. Rzeczy, których odrzucamy i których pragniemy, mają ze sobą więcej wspólnego, niż chcielibyśmy przyznać, a najgłębsza mądrość skrywa się na najmniej uczęszczanych drogach.

Podczas warsztatów będziemy eksplorować temat władzy, kontroli, poddania się i uległości; i jak wpływają na nas, od sypialni po nasze relacje i życie codzienne.

Bycie związanym symbolizuje pod wieloma względami bezwarunkową przynależność i puszczenie kontroli.

Praktykowanie wiązania liny jest metodologią dla wielu różnych aspektów relacji.

To ucieleśniona i rytualna praktyka.

Dlaczego lina i więzy? Ponieważ razem tworzą miękkie a potężne doświadczenie, które jest dostępne dla wszystkich, nie koniecznie świata perwersji czy BDSM.

Oczywiście nadal jesteś mile widziany, jeśli te kierunki wybierasz!

Liny. Shibari (japońska sztuka erotycznych więzów.). Poddanie się się.

Głęboka i naprawdę piękna praktyka, która wykracza poza rzeczywisty moment bycia związanym. To brama do doświadczania większej liczby aspektów siebie. To ekspansja, stan muganawy, (osoba związana rozluźnia się w swoich odczuciach, emocjach).

Przekonaj się, co się wydarzy, kiedy masz poczucie bezpieczeństwa, i możesz odpuścić, naprawdę się poddać. To dotyczy sypialni, ale także innych obszarów w życiu. Możesz poddać życiu i pozwolić mu przepływać przez ciebie.

Na ile możesz poddać się życiu? Jaka magia zadziewa się, gdy nie mam już kontroli?

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page