top of page

Tao dla kobiet - inicjacja online 19.12 /niedziela/

Starożytne sposoby kultywacji energii seksualnej, aby napełniać nią siebie, Ucieleśnione, sprawdzone, działające praktyki, przywracające równowagę, harmonię i ekstatyczną rozkosz w twoim życiu - masaż piersi, praktyki oczyszczające, uziemiające, energetyzujące, elementy Qigong, jajeczko joni

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Tao dla kobiet - inicjacja online 19.12 /niedziela/
Tao dla kobiet - inicjacja online 19.12 /niedziela/

Czas i lokalizacja

19 gru 2021, 16:30 – 20:15 CET

zoom

O wydarzeniu

 tao online fb

W dzisiejszym świecie, jesteśmy nazbyt często oddzielone od swoich ciał i własnej seksualności, doświadczając bólu lub odrętwienia podczas uprawiania miłości, problemów zdrowotnych i komplikacji związanych z funkcjonowaniem naszych organów rozrodczych. A przecież energia seksualna jest najsilniejszą energią w naszych ciałach - ma moc tworzenia życia. Wykorzystajmy ją do dbania i o ciało, i o relacje, lub przekształcanie w wyższe, bardziej wysublimowane formy aktywności. 

Jesteśmy przyzwyczajone do myślenia i decydowania naszym rozumem czy społecznymi wdrukami, ignorując sygnały płynące z naszego ciała. Tak często nie dajemy sobie czasu, aby zadbać o własną energię, zwolnić, pooddychać i poczuć, co się dla nas i w nas dzieje, czego chce nasze ciało, na co jest gotowe i czego potrzebuje. W akcie miłości (ale też w codziennym życiu) możemy czuć się odłączone od swego „tak” oraz swego „nie”. Dajemy wiele z siebie, nie wiedząc jak kultywować, transformować, utrzymać czy odzyskać oddawaną na zewnątrz energię. 

Możesz być zaskoczona, jak cyrkulowanie własnej energii, budowanie pozytywnego połączenia z twoją macicą, joni, piersiami i energią seksualną może pomóc ci poczuć się bardziej żywą, napełnioną, promienną, zdrową, młodą, sensualną…

Zapraszam na spotkanie z taoistyczną wiedzą dedykowaną kobietom, która przetrwała ponad 2000 lat. To właśnie taoiści rozwinęli metodę wykorzystywania faktu, że jesteśmy istotami płciowymi. Tao uczy jak używać energii seksualnej, by wspierać wewnętrzne samouzdrawianie.

Podczas naszej tao-inicjacji poznasz i dowiesz się

• Czym jest TaoTantra i jak włączyć ją do codziennego życia 

• Jak korzystać ze starożytnych sposobów kultywacji energii seksualnej, aby (zanim będziesz się nią dzielić z innymi) napełniać nią siebie, celebrować miłość do siebie

• Ucieleśnione, sprawdzone, działające praktyki, przywracające równowagę, harmonię i ekstatyczną rozkosz w twoim życiu

- w tym m.in. masaż piersi, praktyki oczyszczające, uziemiające, energetyzujące, elementy Qigong, wprowadzenie do pracy z jajeczkiem joni

Jeśli czujesz, że potrzebujesz przestrzeni na świadomą pracę z własną energią seksualną, szukasz skutecznego, sprawdzonego sposobu i praktyk, które wesprą Cię w pogłębieniu swojej seksualnej mocy, świadomości swego ciała, żywotności, odmłodzeniu, kreatywności, spokoju w sercu, chcesz połączyć miłość i seksualność, miednicę i serce - jesteś w dobrym miejscu.

**

Miejsce – ZOOM

Data: 19.12 /niedziela/ w godz 16.30-20.15

Zapisy jedynie przez formularz: TUTAJ

Inwestycja: 

250 zł

** Na warsztat będzie potrzebne jajeczko joni, które można nabyć u mnie. Więcej informacji po zapisaniu się!

**

Prowadząca: dr Katarzyna Udgita Majak

Jest certyfikowaną instruktorką TaoTantric Arts (Tao Garden),

Associate Tao Instructor (Tao Garden, Tajlandia). Praktyk taoistycznych uczyła się bezpośrednio od Mantaka Chia, oraz Senior TAO Instructors: Minke de Vos, Jutty Kellenberger i Aishy Sieburth.

Zajmuje się praktykami energetycznymi dla kobiet, mapowaniem joni, chi nei tsang, karsai nei tsang i pracą z ciałem (European Academy of Somatic Education, Women's Pelvic Floor 100 Hour Bodywork Training).

Pracy z ciałem uczyła się od Devapath (Osho Diamond Breath), Mouminy (bioenergetyka, czytanie ciała), Aneeshy Deelon (Pulsation) i wielu innych wspaniałych nauczycieli - jak choćby Charles Muir (Tantra), Svarup / Premartha (Primal and Tantra Deconditioning), Nishant (Therapist as a Friend), Shashi Solluna (TaoTantric Arts), Tarika Glubin (Transessence, Primal), Arina Nikitina (praktyki słowiańskie dla kobiet), Svagito (konstelacje rodzinne). Instruktorka gimnastyki dla kobiet Moc Strażniczki 2 stopnia, certyfikowana facylitatorka medytacji aktywnych Osho (Multiversity Puna, Indie). 

Od lat pracuje z kobietami, jest autorką projektu Kobiety Mocy, w którym sfotografowała polskie wiedźmy uzdrowicielki i przewodniczki duchowe. 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page