top of page

ZWOLNIJ TEMPO edycja dla kobiet 19-23.03

Wyjazd dla kobiet dla kobiet potrzebujących zwolnienia tempa, regeneracji i czasu nad morzem zimą w niezwykłym miejscu nad samym Bałtykiem.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ZWOLNIJ TEMPO  edycja dla kobiet 19-23.03
ZWOLNIJ TEMPO  edycja dla kobiet 19-23.03

Czas i lokalizacja

19 mar 2024, 16:00 – 23 mar 2024, 10:00

Pendereckiego 6 Jastrzebia Góra

O wydarzeniu

** cena za pobyt + benefity w hotelu jest od 1 190 zł za 7 dni —> (sobota - sobota) do ośrodka możesz więc przyjechać już w sobotę 16.03 i zacząć zwalniać tempo i skorzystać z benefitów zanim rozpoczniemy warsztat we wtorek 19.03! ** CENA WARSZTATÓW: 1 490 zł/ osoba

OPIS ZAWARTOŚCI PAKIETU POBYTOWEGO + możliwości korzystania z dodatkowych benefitów ZNAJDZIESZ PONIŻEJ OPISU WARSZTATU

UWAGA! Ośrodek nie dzieli ceny na doby - niezależnie od tego czy przyjedziesz w sobotę, czy we wtorek płacisz za pakiet. A przyjechać możesz od soboty 2.12 (od godz. 16), w niedzielę, poniedziałek lub najpóźniej we wtorek do godz. 16 (kiedy będzie obiadokolacja)

**** WARSZTAT ZWOLNIJ TEMPO rozpoczynamy (wtorek) po obiadokolacji. Otwarcie o godz. 18 i trwa do soboty do godz. 10 rano (śniadanie w sobotę o 9 rano).

CO NAS CZEKA: - przedśniadaniowy delikatny rozruch - medytacje (te kobiece - w ruchu, tańcu, uwalniania i łączenia się czuciem ciała, tao, Qi gong) - praktyki powrotu do ciała - bycia w nim i świętowania go! znane i działające praktyki taoistyczne (szczególnie te kobiece: masaż piersi (oraz drenaż limfatyczny), praktyki oczyszczające, uziemiające, energetyzujące, praca z jajeczkiem joni, kultywacja energii s3ksualnej - masaż - przestrzeń kręgu, przestrzeń doświadczania dzielenia się doświadczeniem różnych odcieni kobiecości na różnych etapach życia - nauka kotwiczenia wybranych stanów (stanu mocy, stanu spokoju itd) - elementy pracy z tzw wewnętrznym krytykiem - w zależności od potrzeb grupy - rytuał pożegnania byłych partnerów - spacery po plaży (jedyne 100 metrów od hotelu) - wieczory z kawiarni i pogaduchy, gry planszowe - Dostęp do SurfCaffe i ChilloutZone

PRZYKŁADOWY ROZKŁAD DNIA PODCZAS WARSZTATU (długość sesji może ulec modyfikacji w zależności od energii grupy) 8.00 (45min/ 1h) - rozruch poranny w wersji slow 9.00 śniadanie 11.00 - ok.12.30 -13.00 – zajęcia poranne 16.00 obiadokolacja 18.30 - ok. 19.45 zajęcia wieczorne

*** Przed wyjazdem na fb powstanie grupa dla uczestniczek, by można było umawiać się na dojazd, poznać, dodawane będą materiały i rozkład.

*** Jeśli zdecydujesz się przyjechać wcześniej do ośrodka masz więcej czasu na zwolnienie, likwidację napięć i terapię oddechem.

Ośrodek ma dla Ciebie wspaniałe zimowe niespodzianki:

PAKIET POBYTOWY zawiera :

-7 x nocleg w wybranym przez siebie standardzie pokoju -Wyżywienie (śniadanie godz. 9 rano, obiadokolacja godz. 16) -Nieograniczony wstęp na basen -Możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijków Nordic Walking -Spotkanie z dietetykiem -Zabiegi przywracające równowagę: ->Poranne jodowanie na plaży połączone z ćwiczeniami oddechowymi, które nauczą Cię świadomego oddychania oraz pomogą w odzyskaniu zdrowia ->3 x sesje ganbanyoku (japońskie, podgrzewane łóżko z kamienia wulkanicznego. Przyspiesza metabolizm, działa przeciwstarzeniowo, poprawia odporność, jest naturalnym antydepresantem, posiada właściwości odchudzające) ->2 x odprężająca kąpiel perełkowa z leczniczymi solami wieczorne sesje relaksacyjne z aromaterapią w saunie suchej (fińskiej) lub infraRed (na podczerwień)

***

CENA WARSZTATÓW: 1 490 zł/ osoba

+ PAKIET POBYTOWY z możliwością korzystania z benefitów od 1190 zł (w zależności od wybranego typu pokoju, wszystkie pokoje jasne, z łazienką, balkonem, TV oraz WIFI, 100m od plaży, 50m od lasu)

pokój 2-osobowy standard 1190 zł 1-os standard 1 590 zł 1-os lux 1 740 zł jedno miejsce w 2-os lux 1 640 zł jedno miejsce w 3-os lux 1 590 zł

*** ZAKWATEROWANIE najwcześniej od soboty od godziny 16:00 najpóźniej wtorek 5.12 do godz. 16 WYKWATEROWANIE sobota (9.12) do godziny 10:00 ________

*Ośrodek sprzedaje tylko pełne pakiety pobytowe z możliwościa korzystania z bonusów wymienionych powyżej, noclegiem i wyżywieniem. —> niezależnie od tego czy przyjedziesz w sobotę, czy we wtorek płacisz za pakiet.

*Miejsce gwarantuje zadatek 50% Rezerwacja staje się gwarantowana jeśli wpłacisz zadatek w wysokości 50% wartości rezerwacji w ciągu 5 dni od daty dokonania rezerwacji. Zadatek jest bezzwrotny, jednak w przypadku sytuacji losowych rozpatrujemy daną sytuację.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page