top of page

WEWNĘTRZNY NASTOLATEK online (9 spotkan)

Ciało – ten niewinny i jakże przyjemny wehikuł, zostało dane każdej / każdemu z nas. Jednak niemal każda religia, społeczeństwo czy rodzina jest przekonana, że ma prawo je kontrolować poprzez religijne zasady /dogmaty, poczucie winy, wstydu, czy tłumienie naszej seksualności. Odzyskaj siebie!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
WEWNĘTRZNY NASTOLATEK online (9 spotkan)
WEWNĘTRZNY NASTOLATEK online (9 spotkan)

Czas i lokalizacja

26 wrz 2023, 18:30 CEST – 28 lis 2023, 18:30 CET

zoom

O wydarzeniu

WEWNĘTRZNY NASTOLATEK Odkodowanie wieku dojrzewania 9 spotkan (wtorki, 26.09 -28.11, godz 18.30-20.30) zoom

Ciało – ten niewinny i jakże przyjemny wehikuł, zostało dane każdej / każdemu z nas. Jednak niemal każda religia, społeczeństwo czy rodzina jest przekonana, że ma prawo je kontrolować – czy to poprzez religijne zasady /dogmaty, poczucie winy czy wstydu, czy tłumienie naszej sxxsualności.

Pod wpływem tych warunkowań nasza komunikacja i połączenie z ciałem zmniejsza się, aż do oddzielenia się od niego.

Szczególnie w wieku dojrzewania doświadczamy niezliczonych warunkowań naszej cielesności, sxxsualności i płci. Niesie to za sobą liczne konsekwencje - od niezdolności odczuwania przez nas jakichkolwiek emocji, odrętwienie, zamrożenie, brak zaufania - choćby do intuicji, innych kobiet /mężczyzn (rana siostrzeństwa/braterstwa), tłumienie gniewu lub buntownicze zachowanie.

W rezultacie nasz głęboki związek z Istnieniem słabnie. Mamy problemy z wykorzystaniem naszego pełnego potencjału w wielu dziedzinach życia, co przejawia się w późniejszych latach życia w naszych związkach, relacjach czy naszej karierze.

To piękna podróż na spotkanie naszych wewnętrznych części (Dziecka, Dorosłego a szczególnie Wewnętrznego Nastolatka) by objąć ich uczucia: lęki, ból, poczucie wstydu, winy. Aby pogłębić nasze połączenie z tą częścią nas dotrzemy do jej marzeń, by wesprzeć stworzenie nowej rzeczywistości, na jaką zasługujemy.

Nastoletnie części w nas wciąż są żywe i pełne życiowej energii zakraszonej mnóstwem ambicji i marzeń. Połączenie z naszym wewnętrznym nastolatkiem może umożliwić nam zamanifestowanie wizji, wolności, miłości, pasji, obfitości i wzmocnienia we wszystkich obszarach naszego życia. Podczas naszego laboratorium wewnętrznego nastolatka naszym celem jest ● Uzdrowienie swojego połączenia z wewnętrznym nastolatkiem i uświadomienie ograniczeń związanych z poddaniem się życiu i zaufaniem ● Odzyskanie swoich nastoletnich cech - wolności, więzi, sxxsualności, pewności siebie ● Wykorzystanie swego prawdziwego potencjału, poczucie zamrożonych emocji i przetransformowanie ich ● Zdrowa dyskusja o nastoletnich zmaganiach i ograniczeniach (przydatne także jeśli masz dzieci które już są w okresie dojrzewania lub zaraz w niego wejdą) ● I wiele więcej…

Korzystamy z technik coachingu, wizualizacji, oddechu, medytacji, pracy somatycznej, arteterapii i tańca. Zanurz się w podróż prowadzącą od samoporzucenia do panowania nad sobą i stwórz bezpieczne i zdrowe życie oraz relacje, na jakie zasługujesz.

*** Spotykamy się w zamkniętej grupie na zoomie, we wtorki na 2h (w zależności od sesji) przez 9 tygodni (po 4 spotkaniu przerwa integracyjna, w 9 tygodniu medytacja i podsumowanie) Po każdym spotkaniu jest ‘praca domowa’, całość jest wspierana przez regularne medytacje.

Jeśli nie możesz wziąć udziału w spotkaniu masz dostęp (przez tydzień) do nagrania z poprzedniego spotkania (by być na bieżąco z procesem). Każde spotkanie prowadzi do następnego, zapisujesz się więc NA CAŁY CYKL. Dla uczestników powstanie grupa na fb. Przed rozpoczęciem dostaniesz link do grupy, oraz do zoom.

****

Opinie uczestników: Zdałam sobie sprawę, że większość moich problemów pochodzi z okresu dojrzewania. Po warsztacie poczułam wolność i wewnętrzną siłę (I.K) 

Nie miałam ani jednego wspomnienia z czasów bycia nastolatką. Podczas pracy pojawiło się niemal natychmiastowe wrażenie, że moja wewnętrzna nastolatka czeka na mnie. Wcześniej odczuwałam siebie tak, jakbym nie miała ciała, tylko umysł. Wreszcie mogłam ją przytulić i objąć. Spotkanie z moją nastoletnią dziewczyną było wspaniałym doświadczeniem (R.C) 

Powróciłem do tych radosnych, romantycznych, emocjonalnych, czasami depresyjnych, ale co najważniejsze bardzo wrażliwych lat. Ta podróż pomogła mi zobaczyć, uświadomić sobie i uzdrowić ten okres w moim życiu z dużą dozą współczucia. Dzięki temu mogłem przywrócić całą swoją pasję i energię do tu i teraz (D.M.) 

____ 

Inwestycja - 990 zl Bezzwrotny zadatek rezerwacja 450 zł 

--> opłać tutaj https://tinyurl.com/bn8s2fv5 

W kolejnym kroku dostajesz na mejla link do ankiety z pytaniami dotyczącymi głównie okresu nastoletniego.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page