top of page

KINKAJZ - MAJÓWKA

Podczas K!NKSAJZ kobiety i mężczyżni stworzą bezpieczną przestrzeń na bycie w swoim ciele, bycie blisko, widzenie i bycie widzianym, czucie i bycie odczuwanym, zabawę, k!nk i fantazje. Majówka odpoczynku od systemu. Niezwykły czas w grupie, która ćwiczy uważność, połączenie i eksplorację.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
KINKAJZ - MAJÓWKA
KINKAJZ - MAJÓWKA

Czas i lokalizacja

28 kwi 2023, 16:00 CEST – 02 maj 2023, 12:00 CEST

Bajkowa Zagroda, Zalesie, 05-250 Łąki, Polska

O wydarzeniu

Podczas K!NKSAJZ kobiety i mężczyżni stworzą bezpieczną przestrzeń na bycie w swoim ciele, bycie blisko, widzenie i bycie widzianym, czucie i bycie odczuwanym, zabawę, k!nk i fantazje.

Majówka odpoczynku od systemu. Niezwykły czas w grupie, która ćwiczy uważność, połączenie i eksplorację. Swobodnie przechodzimy ponad zawstydzanie ciała (body shaming) i inne bzdury – tworzymy własną przestrzeń.

Zbadaj swoje zmysłowe potrzeby i potencjał w grupie, która praktykuje w uważności i poszanowaniu granic. Poznaj różne formy dotyku i poczuj, co w Tobie wywołują. Zwiększ pewność siebie w karmiący sposób. Przekonaj się, że możesz sam decydować, co zaprosisz, jak głęboko siebie poznasz, a czemu powiesz “jeszcze nie”.

Samodzielnie, w parach i w grupie rozwijamy kreatywne formy pracy z ciałem i eksplorujemy intymny taniec między osobą przyjmującą a dającą.

Na warsztatach zajmujemy się uzdrawianiem intymnym, opartym na rytuale dotyku.

Poradzimy sobie zarówno z, jak i bez zabawek, polegając na intuicji, impulsach i komunikacji na zgodzie. Eksplorujemy elementy tańca /ruchu, pracę z ciałem (w tym stref intymnych), masaż, medytacje. Ćwiczymy formy dotyku, które angażują nie tylko dłonie, ale całe ciało. Trzymamy przestrzeń, tak aby powstało niesamowite poczucie bezpieczeństwa.

Intymność wymaga odwagi, dlatego chcemy patrzeć na siebie z miłością. Częścią warsztatu jest nagość oraz uważny, wyraźny dotyk, również w połączeniu z energią. Wszystkie praktyki są zawsze konsensualne – robisz tylko to, co jest właściwe dla Ciebie i Twoich granic w danym momencie. Tworzymy przestrzeń, w którym grupa podróżników buduje zaufanie i podejmuje ryzyko. Twoja wrażliwość wzrasta, a Twoja pewność siebie zyskuje przestrzeń, której potrzebuje, aby się rozwijać.

Zaczynamy kolacją w piątek (28.04), kończymy między 11 a 12 we wtorek (2.05) a chętni zostają na obiedzie (dodatkowo płatny)

ZAPISY 

MIEJSCE: Bajkowa Zagroda ul. Zalesie 13, Łąki, 05-250 Radzymin www.bajkowazagroda.pl

Link do filmu, przedstawiającego Bajkowa Zagrodę (pokoje, sale, jadalnie). www.facebook.com/BajkowaZagroda/videos/266841943940323/

Z racji na warunki rezerwacji obiektu, choroba uczestnika nie jest podstawą do zwrotu pieniędzy. Jest uważana za sytuację losową, za którą organizator nie może brać odpowiedzialności.

*Zakwaterowanie 28.04 od godziny 16:00 *Kończymy 2.05 między godz. 11 a 12, można zostać w Bajkowej na obiad (dodatkowo płatny 60 PLN)

*Szczegółowy rozkład tygodnia oraz jak się przygotować - w mejlu oraz na grupie na fb po zapisaniu się *Podczas warsztatu pojawi się nagość przy uszanowaniu własnych granic.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page