top of page
noun_vagina_678907_000000_edytowane.png
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

MAPOWANIE 
ROZBRAJANIE

 

CZYM JEST ROZBRAJANIE SEKSUALNE / MAPOWANIE

 

calendly.com/mapowanie

 

Rozbrajanie seksualne / mapowanie to praca z ciałem i emocjami bazująca na wzajemnym zaufaniu - z pełnym szacunkiem i wsłuchaniem się w ciało (i joni) otrzymującej. To bardzo głęboki, piękny, uzdrawiający proces, który odmienił życie wielu kobiet. Wspiera uwalnianie napięć i emocji, które zatrzymały się wewnątrz miednicy i joni. 

 

Istotą kobiecej seksualności jest otwartość i receptywność.

Kobiece ciało "zapamiętuje" doświadczenia, zarówno przyjemne, jak i bolesne. Ich ślady zapisują się w ciele (włączając w to nasze Joni), mając wpływ na poczucie własnej wartości, pewność siebie, świadomość siebie, pragnienia seksualne, zahamowania, wpływając na ogólną jakość życia.

 

Wiele z nas czuje, że mogłoby doświadczać więcej, głębiej, jednak jeśli miałaś bolesne doświadczenia w swoim życiu, Twoje ciało mogło zatrzymać się na etapie reakcji "zamrożenia i odcięcie czucia". W Twoim życiu może się to objawiać w postaci wysokiego poziomu napięcia i stresu, braku kontaktu z ciałem.

 

Droga do pogłębiania kobiecej seksualności prowadzi nie poprzez dodawanie wciąż nowych bodźców, silniejszą stymulację, lecz spowolnienie, zwiększenie wrażliwości, poprzez zakotwiczenie we własnym ciele, naszym centrum... Poprzez otwarcie, receptywność i zaufanie.

 

Wiele terapii i metod pracy z ciałem pomija nasze Joni, uznając je za tabu, niemal tak, jakby nie była ona częścią nas…

W rozbrajaniu seksualnym i mapowaniu jest dokładnie odwrotnie - to właśnie  miednica i Joni dostają pełnię naszej uwagi.

Zamiast mnożyć techniki, skupiamy się na delikatnym rozpuszczaniu przeszkód, jakie mogą stanąć na drodze do pełniejszego doświadczania swego ciała, swej głębi i intensywności. Dzięki temu odkrywamy zupełnie nową i często (do chwili obecnej) nieznaną sobie wrażliwość, błogość i wewnętrzną wolność.

 

Podczas minimum trzech 2-godzinnych sesji pracy z ciałem (stacjonarne,  nie pracuję z mapowaniem online) korzystam z połączenia akupresury, masażu, technik uwalniania, technik oddechowych, wizualizacji, aby towarzyszyć Ci w podróży ku odkrywaniu siebie, swej wrażliwości, połączeniu ze swoją intymnością. 

Cały proces zawsze odbywa się w granicach wyznaczonych przez Twoje poczucie bezpieczeństwa. Słuchamy Twojej Joni.

 

Aby stworzyć więcej miejsca na uzdrowienie, wspólnie tworzymy spokojną, bezpieczną i opiekuńczą przestrzeń, inicjując każdą sesję rozmową. Otwieramy większy potencjał dla przyjemności poprzez uwolnienie emocji, napięć i pogłębione doświadczanie siebie. 

 

Każda sesja jest wyjątkowa, podporządkowana spełnieniu Twoich szczególnych potrzeb. Przez całą sesję trzymam przestrzeń i zapraszam Cię do dialogu, abyś mogławyrazić to, na co jesteś gotowa, co chce być wyrażone. 

 

Rozbrajanie seksualne / Mapowanie to unikalny sposób na jeszcze lepsze poznanie twojego ciała, usłyszenie swoich granic i potrzeb.

Wiele kobiet dzięki tym spotkaniom nawiązuje bliższą relację z sygnałami płynącymi z ciała, co z kolei umożliwia połączenie ze swoją intuicją, wewnętrzną mądrością, łagodne uwolnienie starych traum, bez retraumatyzacji.

 

W czym pomaga metoda pracy z ciałem i uzdrawiania seksualności poprzez rozbrajanie / mapowanie

 

- pomaga skontaktować się ze swoim ciałem lub pogłębić relację z nim

- wspiera połączenie ze swoją joni, macicą, brzuchem

- wspiera czucie się lepiej nie tylko w obszarze własnej seksualności 

– pomaga skontaktować się z pragnieniami swej duszy, tym, czego chcę od życia i czego potrzebuję

- reguluje cykl miesięczny

- wspiera rozluźnienie obszaru miednicy, 1 i 2 czakry

- poprawia jakość życia seksualnego (lecz efekty wybiegają poza ten obszar)

 

Korzyści 

 

- jesteśmy w większym kontakcie z naszym ciałem 

- nabieramy większej pewności siebie

- nabieramy większej świadomości naszych potrzeb seksualnych

- pogłębiamy nasze doznania seksualne i sensytywność

- czujemy nasze granice, nasze pragnienia, czego chcemy a czego nie

- zwiększenie naszej zdolności do odczuwania przyjemności płynącej z ciała

- rozpuszczenie starych traum i zamrożonego w ciele bólu emocjonalnego i fizycznego 

- transformacja zatrzymanej w ciele energii w więcej odczuwanej przyjemności, więcej energii życiowej, więcej radości, więcej wewnętrznej wolności

- przepracowanie traum seksualnych czy trudnych porodów

- wsłuchanie się w mądrość swojej joni i swego ciała – czego ono chce i jakie daje nam sygnały by nauczyć się ufać w mądrość swego ciała. 

Jeśli nie doświadczasz pełni satysfakcji z życia partnerskiego,

masz problemy seksualne związane z nadużyciami,

czujesz się niekochana, nieatrakcyjna, nieszczęśliwa, lub “nic nie czujesz”,

gdyż Twoje ciało przestało się z Tobą komunikować,

jesteś w dobrym miejscu!

KATARZYNA UDGITA MAJAK
Katarzyna udgita Majak 2.jpg

Jest certyfikowaną instruktorką Tao (UHT Universal Healing Tao Instructor (Tao Garden, Tajlandia)).  Praktyk taoistycznych uczyła się bezpośrednio od Mantaka Chia, oraz Senior TAO Instructors: Minke de Vos, Jutty Kellenberger i Aishy Sieburth.

Jest certyfikowaną seksuolożką somatyczną i terapeutką seksualnej pracy z ciałem (CBS - Certified Sexological Bodyworker) po Sexological Bodywork™ Somatic Sex Education™ Professional Training (The Institute of Somatic Sexology UK & Ireland), członkinią stowarzyszenia seksuologów somatycznych ASIS (The Association of Somatic & Integrative Sexologists) oraz Trusted Bodywork (zaufanych osób pracujących z ciałem).

Praktyk Brainspotting, Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS, poziom 2), certyfikowana terapeutka Psychosexual Somatics Therapy, obecnie w trakcie 3 letnego szkolenia pracy z traumą SE (Somatic Experiencing).

 

Zajmuje się praktykami energetycznymi dla kobiet, mapowaniem joni, zintegrowanym chi nei tsang (taoistczny masaż brzucha) oraz karsai nei tsang (taoistyczny terapeutyczny masaż miednicy), pracą z ciałem (European Academy of Somatic Education, Women's Pelvic Floor 100 Hour Bodywork Training). Obecnie w trakcie treningu Holistic Pelvic Care™.

Pracy z ciałem uczyła się od Devapath (Osho Diamond Breath), Satyarti Deva (uwalnianie powięziowe), Mouminy (bioenergetyka, czytanie ciała), Aneeshy Deelon (Pulsation), Martina Beaudoin (masaże taoistyczne, praca z miednicą), Susanne Roursgaard  (rozbrajanie seksualne) i wielu innych wspaniałych nauczycieli - jak choćby Charles Muir  (Tantra), Svarup / Premartha (Primal and Tantra Deconditioning) , Nishant (Therapist as a Friend), Shashi Solluna (TaoTantric Arts), Marzena Barszcz (bioenergetyka), Tarika Glubin (Transessence, Primal), Arina Nikitina (praktyki słowiańskie dla kobiet), Tanhit Ma (praktyki dla kobiet), Svagito (konstelacje rodzinne).

Jest również fotografką i doktorem sztuk wizualnych. 

Od lat pracuje z kobietami, jest autorką projektu Kobiety Mocy, w którym sfotografowała polskie wiedźmy uzdrowicielki i przewodniczki duchowe.

 

 www.kobietymocy.com

NAPISZ DO MNIE

Dziękuję !

bottom of page