top of page

BURZOWA PEŁNIA W KOZIOROŻCU I ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA

Wraz z lipcową Pełnią w Koziorożcu oraz zaćmieniem Księżyca, struktury, konstrukcje, wzory i tradycje (żywe zarówno w twoim życiu, jak i kolektywnie), które zostały zbudowane na fundamencie zniekształceń, nierówności, strachu lub fałszu, rozpadają się.Można nawet mieć wrażenie, jakby niewidoczny dotąd dywan był wyciągany spod naszych stóp. To może być intensywne doznanie. I jest. Zaćmienie Księżyca przez cień Ziemi ma na celu uwypuklenie, a następnie uwolnienie prób kontroli czy rządzenia życiem z miejsca lęku, i zainicjowanie nowych fundamentów opartych na zaufaniu, mądrości i miłości.


Pozwól, aby blask księżyca i zaćmienie przeniknęły cię głęboko, aby zdekonstruować, transformować czy zakończyć łańcuszek porównań, nadawania rangi poprzez społeczny status, podjudzanie konkurencji (szczególnie między kobietami), ranę siostrzeństwa, pielęgnowanie władzy nad słabszymi.


To czas zobaczenia emocji i przekonań (funkcjonujących zarówno w społeczeństwie, jak i naszych rodzinach), ukrywających się w ciemności. To części naszej podświadomości gotowe, aby zostać zobaczone i uwolnione - poprzez pozwolenie sobie na ich świadome odczuwanie.


Podczas tej Pełni pozwól, aby smutek, gniew, strach czy wściekłość miały swój święty moment. Zniekształcone, narzucone przekonania, które rządziły twoim życiem, mają szansę na ujawnienie i rozpuszczenie. Uhonoruj je, podziękuj im za to, jak ci służyły, i mocą wyboru pozwól im odejść!


Po drugiej stronie tego cienia mieszka wolność!


Dzięki głębokiemu zbliżeniu się do naszej istoty, tworzymy przestrzeń dla odrodzenia się miłości i jej panowania nad życiem - z korzyścią dla wszystkich. Zaczynamy odbudowywać struktury, tradycje i wzorce oparte na bezpieczeństwie, honorze, szacunku, równości i miłości.

 

tao inicjacja warsztat 

Atrybuty tej Pełni Księżyca


Tarot: Cesarz

Zioła: melisa, jaśmin

Kolory: zielony, błękit, koral

Kamienie: akwamaryn

Zwierzęta: krab, żółw, delfin, wieloryb

Bogini: Hera

Medycyna: energia relaksacji; świadome śnienie


SUGESTIE RYTUAŁÓW


Uziemienie:

Stań lub chodź boso po ziemi. Zwizualizuj korzenie wyrastające z twoich stóp i/ lub z przestrzeni twej macicy, biegnące do centrum Ziemi. Poczuj to jak snop światła łączący cię z Ziemią z jednej strony i magią Księżyca z drugiej, poruszający się po twoim ciele. Posyłaj niesłużącą Ci energię wgłąb ziemi, aby się jeszcze bardziej uziemić, uwolnić zastoje, stagnację lub stłumione emocje. Poczuj się wspierana i dokarmiana.


Potrzeby

W swoim dzienniku zapisz 1-3 potrzeby i pragnienia, które czujesz, że nie są spełniane. Następnie wypisz swoje emocje i związane z tymi potrzebami i pragnieniami. Poszukaj w sobie odpowiedzi dlaczego dzieje się właśnie tak.

Upewnij się raz jeszcze, że poszukałaś odpowiedzi w sobie, wewnątrz, a nie winiłaś kogoś lub coś na zewnątrz. To ma moc. Nie spiesz się. Wzięcie odpowiedzialności za siebie, swoje emocje oraz potrzeby przynosi uzdrowienie.

Następnie dla każdej zapisanej potrzeby / pragnienia zapisz co najmniej jeden sposob, w jaki możesz je aktywować, zacząć realizować. Podejmij decyzję, aby rozpocząć realizację co najmniej jednego z nich w ciągu najbliższych 72 godzin. Pozostałe – jeszcze w tym cyklu księżycowym.


AFIRMACJE


Wybieram uwolnienie tego, co już mi nie służy - przez wszystkie czasy, przestrzenie i wymiary, aż do tu i teraz.

Wybieram uzdrowienie ran swoich i swoich przodkiń - przez wszystkie czasy, przestrzenie i wymiary, aż do tu i teraz.

Wybieram połączenie się z moim przeznaczeniem.

Wybieram połączenie kawałków mej duszy, w jedną całość.

Wybieram kochać i szanować siebie, innych i życie jako takie, tu i teraz. 

Zdecydowałam się przeżyć moje życie z łatwością i wdziękiem, zaufaniem, wsparciem wszechświata i magią, tu i teraz.

Wybieram poleganie na mojej intuicji, wewnętrznej mądrości i wewnętrznych wskazówkach, tu i teraz.

Zdecydowałam się na nowo rozpalić moje pragnienia, marzenia i dary - tu i teraz.

Wybieram odkrywanie i eksplorowanie radości, niewinności, przyjemności, piękna i cudu istnienia - tu i teraz.

Decyduję się na powrót do domu, powrót do czucia siebie, powrót do bycia w ciele, przy sobie, tu i teraz.

Wdzięczność

Wdzięczność

Wdzięczność

 

1180 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page